Gospodarski forum u okviru 23. Viroexpa: Republika Albanija – zemlja partner

Objavljeno: 12. 02. 2018. , Ažurirano: 23. 02. 2018.

U svečanoj dvorani Viro Visoke škole za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici, 22. veljače, od 15.30 do 17 sati bit će održan Gospodarski forum: Republika Albanija – zemlja partner.

Na forumu će, uz članove poslovne zajednice Virovitičko-podravske županije, biti nazočni predstavnici Veleposlanstva Republike Albanije u Republici Hrvatskoj te predstavnici gospodarskog i političkog života Virovitičko-podravske županije.

Direktor Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica Milan Vanđura i viša stručna suradnica Suzana Kolesarić govorit će o osobitostima gospodarstva Virovitičko-podravske županije i njenoj gospodarskoj suradnji s Albanijom te međusobnim gospodarskim odnosima i aktivnostima s Republikom Albanijom.

Predavanje Kako poslovati s Republikom Albanijom održat će visoki predstavnik Albanske vlade ili Veleposlanstva Republike Albanije u Republici Hrvatskoj.