Deseti stručni skup Funkcionalna hrana u Hrvatskoj

Objavljeno: 21. 06. 2017. , Ažurirano: 06. 07. 2017.

Hrvatsko društvo prehrambenih tehnologa, biotehnologa i nutricionista, Hrvatska gospodarska komora i Ministarstvo poljoprivrede RH već tradicionalno, desetu godinu za redom organiziraju stručni skup pod nazivom Funkcionalna hrana u Hrvatskoj.

Stručni skup će se održati u Vijećnici Hrvatske gospodarske komore u Zagrebu, u četvrtak, 6. srpnja 2017. a namijenjen je svim subjektima u poslovanju s hranom, akademskoj zajednici, predstavnicima bolnica, javnih institucija i škola, kao i ostalim zainteresiranim sudionicima.

Na skupu će se prezentirati teme koje obuhvaćaju funkcionalnu hranu unutar nacionalnih i europskih zakonskih regulativa, tendencije i strategije razvoja tržišta funkcionalnih proizvoda te novi funakcionalni sastojci i njihovi zdravstveni učinci.

U prilogu se nalaze program i prijavnica na stručni skup.