Županijska komora Virovitica na gospodarskoj izložbi Histria 2016

Objavljeno: 12. 02. 2016. , Ažurirano: 14. 09. 2016.

Posredstvom Županijske komore Virovitica, na zajedničkom izložbenom prostoru HGK, s područja Virovitičko-podravske županije svoje je proizvode predstavilo pet izlagača: Jan Spider d. o. o. Pitomača – Gardenolo organska ulja i Gardenolo organske čajeve, OPG Vašarević Slatina – med i pčelinje proizvode, Pčelarstvo Balint Virovitica - med i pčelinje proizvode, Pustara Višnjica d. o. o. Višnjica - turistička ponuda i proizvodi od batata i Špoljar Davor d. o. o. Terezino Polje - bučina ulja: hladna prešana, nerafinirana, bučina ulja za salatu, bučine koštice.

Županijska je komora Pula organizirala od 12. do 14. veljače 23. gospodarsku izložbu hrane, pića i ugostiteljske opreme, Histria  2016.

Posredstvom Županijske komore Virovitica, na zajedničkom izložbenom prostoru HGK, s područja Virovitičko-podravske županije svoje je proizvode predstavilo pet izlagača: Jan Spider d. o. o. Pitomača – Gardenolo organska ulja i Gardenolo organske čajeve, OPG Vašarević Slatina – med i pčelinje proizvode, Pčelarstvo Balint Virovitica -  med i pčelinje proizvode, Pustara Višnjica d. o. o. Višnjica - turistička ponuda i proizvodi od batata i Špoljar Davor d. o. o. Terezino Polje - bučina ulja: hladna prešana, nerafinirana, bučina ulja za salatu, bučine koštice.

Priznanje Novi proizvod  dodijeljeno je tvrtki Jan-Spider iz Pitomače za Gardenolo organska ulja i Gardenolo organske čajeve.

Nastupom izlagača s područja Virovitičko-podravske županije, Županijska komora Virovitica nastavlja tradicionalno predstavljanje županijskoga gospodarstva na ovoj izložbi.