Google Digitalna garaža ponovno u ŽK Split

Objavljeno: 13. 11. 2017. , Ažurirano: 23. 11. 2017.

U srijedu, 22. studenoga, u 9 sati u Županijskoj komori Split će se zbog velikog interesa nakon prve održane radionice ponovno održati ista interaktivna radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža koji se provodi u partnerskoj suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Otvorenim učilištem Algebra.

Radionica je namijenjena malim i srednjim tvrtkama koje žele povećati korištenje digitalnih alata te na taj način iskoristiti puni potencijal interneta u svom poslovanju, a sudjelovanje je besplatno.

Predviđeno je trajanje radionice 3 sata, nakon čega slijede konzultacije na primjerima sudionika (svojevrsni Q&A).

Više detalja o radionici i prijava nalazi se na poveznici PRIJAVI SE ZA RADIONICU.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Denis Sorić, Odsjek za industriju i IT, telefon: 021/321-151.