Poziv na podnošenje prijava na Ecapital Culture Adriatic Start-Up School

Objavljeno: 15. 07. 2016. , Ažurirano: 26. 01. 2017.

Ecapital Culture jest projekt orijentiran razvoju inovativnih start-upova u području kulturnog turizma, čiji je cilj unapređenje kulturne baštine jadransko-jonske makroregije. Realizacija ovog projekta usmjerena razvoju makroregije u skladu je s nastojanjima Foruma jadransko-jonskih gospodarskih komora, čiji je osnivač i idejni začetnik između ostalih i Županijska komora Split.

Zaklada Marche, Gospodarska komora Ancona, Politehničko sveučilište regije Marche, grad Ancona i poslovna škola ISTAO objavili su poziv na podnošenje prijava za drugo izdanje Ecapital Culture Adriatic Star-Up School.

Škola je namijenjena ljudima mlađima od 40 godina, koji dolaze iz zemalja jadransko-jonske makroregije i koji žele svoje poslovne ideje pretočiti u vlastiti posao.

Poziv je otvoren od 15. srpnja do 15. rujna u 12:00 sati, a kandidati se pozivaju da se prijave na web-stranici: www.ecapital.it

Više informacija o projektu možete pronaći u pratećem dokumentu koji je pisan na engleskom jeziku.