Maslina Split 2017. i Intrada Split 2017. - međunarodne manifestacije maslinara i poljoprivrednika Mediterana

Objavljeno: 20. 02. 2017. , Ažurirano: 22. 02. 2017.

Međunarodna manifestacija maslinara Mediterana, 14. Maslina Split 2017., i međunarodna manifestacija poljoprivrednika Mediterana, 3. Intrada Split 2017., održat će se u subotu i nedjelju, 25. i  26. veljače, u hotelu Zagreb – Duilovo u Splitu.

Ove manifestacije tradicionalno okupljaju proizvođače kvalitetnog maslinova ulja i drugih poljoprivrednih proizvoda iz Hrvatske i drugih država Mediterana.

Ovogodišnji program obuhvaća niz stručnih predavanja, degustaciju i izložbu proizvoda i prateće opreme, praktičnu radionicu o rezanju maslina, ocjenjivanje i podjelu nagrada i priznanja za kvalitetu.

Info i kontakt: Sinaj Bulimbašić, predsjednik Saveza maslinara Splitsko-dalmatinske županije (099/3370-416).

Pozivnica i program u pratećim su dokumentima.

Manifestacije organizira Savez maslinara Splitsko-dalmatinske županije i tvrtka Vrtal priobalja j. d. o. o., a Hrvatska gospodarska komora partner je u organizaciji manifestacija.