Izvor: ŽK Slavonski Brod

ŽK Slavonski Brod: Na usklađivanje predano 797 novih voznih redova

Objavljeno: 07. 12. 2016. , Ažurirano: 08. 12. 2016.

ŽK Slavonski Brod javno je otvorila pristigle vozne redove.

ŽK Slavonski Brod 7. prosinca javno je otvorila vozne redove pristigle na usklađivanje. Uz predstavnike stručne službe ŽK Slavonski Brod i javnog bilježnika, otvaranju su prisustvovali članovi Radnog odbora koji su parafirali vozne redove i prijevoznici koji su ih predali na usklađivanje.

Na usklađivanje je predano 797 novih voznih redova (835 polazaka) i sedam  izmijenjenih voznih redova (11 polazaka) od ukupno četiri prijevoznika.

Od svih voznih redova pristiglih na usklađivanje oblikovat će se Knjiga voznih redova koja će biti objavljena na internetskoj stranici Županijske komore Slavonski Brod, najkasnije do 31. prosinca.

Uvezanu knjigu predloženih voznih redova zainteresirani prijevoznici moći će preuzeti u ŽK Slavonski Brod.