Izabrani članovi Vijeća (10 od 15 ukupno) Strukovne skupine za računovodstvenu i knjigovodstvenu djelatnost
Izvor: HGK

Održana konstituirajuća sjednica Strukovne skupine za djelatnost računovodstva HGK – ŽK Rijeka

Objavljeno: 08. 02. 2018. , Ažurirano: 14. 02. 2018.

U HGK – Županijskoj komori Rijeka održana je konstituirajuća sjednicu Strukovne skupine za računovodstvenu i knjigovodstvenu djelatnost. Računovodstvene tvrtke u našoj županiji, kojih ima 333, zapošljavaju 715 radnika i godišnje ostvare 120 milijuna kuna prihoda, a svoje usluge pružaju za 9.500 tvrtki i 8.000 obrta koji posluju u našoj županiji.

sudionici web.jpg

Sudionici konstituirajuće sjednice Strukovne skupine za računovodstvenu i knjigovodstvenu djelatnost; Izvor: HGK

Na sjednici je usvojen poslovnik rada te izabrano Vijeće od 15 članova. Za predsjednika Vijeća strukovne skupine izabran je Davor Rameša, direktor tvrtke Konto d. o. o. Rijeka, a za njegove zamjenike Anela Bušljeta, direktorica B.L.Consulting d. o. o., i Diana Tomičić, direktorica Fortunal d. o. o.

popis izabranih članova.jpg

Izabrani članovi Vijeća Strukovne skupine za računovodstvenu i knjigovodstvenu djelatnost; Izvor: HGK; Snimio: .

Na sjednici je održano zajedničko predavanje HGK – Županijske komore Rijeka i tvrtke Case d. o. o. Kastav o zaštiti osobnih podataka u vezi s GDPR (General Data Protection Regulative) uredbom 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine o zaštiti osobnih podataka.