Izvor: Pixabay.com

Županijska komora Pula predstavlja nove usluge HGK za poduzetnike u Poduzetničkom inkubatoru Žbandaj

Objavljeno: 25. 11. 2016. , Ažurirano: 28. 11. 2016.

Grad Poreč - Parenzo organizira informativni dan za poduzetnike radi predstavljanja modela potpore koje pružaju razne institucije.

Grad Poreč - Parenzo organizira informativni dan za poduzetnike, Institucije kao podrška malim i srednjim poduzećima, u petak, 2. prosinca, u 11 sati u Poduzetničkom inkubatoru Žbandaj.

Događanje je namijenjeno obrtnicima, malim i srednjim poduzetnicima i drugim zainteresiranim osobama koje žele dobiti informacije o mogućnostima potpore poduzetništvu, koje pružaju razne institucije. Direktor Županijske komore Pula Damir Sirotić predstavit će nove usluge HGK za poduzetnike.

Interes za sudjelovanje potvrđuje se dostavljanjem obrasca u pratećim dokumentima (u lijevom stupcu ove stranice)  na e-adresu morena-micetic-fabic@porec.hr.