ŽK Požega: Poziv na seminar o upravljanju proizvodnjom i poslovanjem prema principima lean menadžmenta

Objavljeno: 17. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Županijska komora Požega, u suradnji sa Sigma savjetovanjem d. o. o., organizira seminar Upravljanje proizvodnjom i poslovanjem prema principima lean menadžmenta. Besplatni se seminar održava u ŽK Požega, Vukovarska 6, u četvrtak, 1. prosinca u 12 sati.

Lean menadžment je prepoznat kao alat za postizanje poslovne izvrsnosti u proizvodnim i uslužnim tvrtkama, ali i u financijskim institucijama, državnim ustanovama, turizmu i mnogim drugim djelatnostima. Primjenom toga principa dolazi do smanjenja troškova, zaliha sirovina, materijala i gotovih proizvoda, smanjenja ozljeda na radu, smanjenja proizvodne norme optimizacijom procesa, povećanja produktivnosti, uklanjanja zastoja, povećanja sigurnosti i ergonomije radnih mjesta, povećanja kvalitete proizvoda, zadovoljstva kupaca i brže naplate potraživanja. U središtu su pozornosti zaposlenici, njihovo kontinuirano usavršavanje te izbacivanje „otpada“ iz poslovanja prema principu da je suvišno sve ono za što kupac ne plaća.

Implementacija lean principa sufinancira se poticajnim mjerama Republike Hrvatske.

Prijaviti se možete putem prijavnice na elektroničku adresu hgkpz@hgk.hr, najkasnije do 25. studenoga.