Delegacija ŽK Otočac u posjeti Privrednoj komori USK
Izvor: Privredna komora USK

ŽK Otočac s Privrednom komorom Unsko-sanskoga kantona dogovorila razmjenu informacija za poduzetnike

Objavljeno: 20. 02. 2017. , Ažurirano: 22. 02. 2017.

Nastavak je to uspješne suradnje dvaju komora koja traje već skoro 20 godina.

Izaslanstvo Županijske komore Otočac posjetilo je u petak, 17. veljače, Privrednu komoru Unsko-sanskoga kantona (USK).

Predsjednika HGK - ŽK Otočac Josu Brajkovića, direktora Milana Kranjčevića i Ivana Bižanovića, županijskog vijećnika, vlasnika i osnivača nezavisnih web-portala GlasGacke.hr, GlasLike.hr, Novalja.cool i  SenjskaBura.hr, ugostio je Nihad Šušnjar, generalni sekretar Privredne komore USK sa suradnicima. Sastanku se pridružio i Elmir Rekić, direktor, vlasnik i osnivač tvrtke Stage Art iz Bihaća, članice Privredne komore USK, budući da je cilj sastanka bio uspostava suradnje s elektroničkim i drugim medijima s područja Ličko-senjske županije koju pokriva HGK - ŽK Otočac.

Sestrinski portali GlasGacke.hr, GlasLike.hr, SenjskaBura.hr i Novalja.cool portali su koji plasiraju vijesti i članke koji se tiču svakodnevnog života žitelja svih dijelova Ličko-senjske županije i kojima posjećenost i čitanost bilježe konstantan rast od osnutka do danas. Logična je bila želja za uspostavom suradnje čelnog čovjeka Stage Arta, organizatora koncerata, festivala, sportskih, kulturnih i umjetničkih događaja, s nosiocima medijskog života Ličko-senjske županije.

Stage Art, kao partner PK USK, tijekom proteklih 20 godina nositelj je ukupno oko 780 različitih projekata, a sudjelovao je i u ostvarenju projekta prekogranične suradnje Park prirode Grabovača s Općinom Perušić na području Ličko-senjske županije.

Ovim sastankom, suradnja između novih partnera je uspostavljena, utvrđeni su i pravci plasiranja budućih informacija o svim događanjima koje organizira Stage Art na portalima Ličko-senjske županije. Također je dogovoreno da će Privredna komore USK koristiti prostor ovih portala putem bannera koji će zainteresirane dovesti na internetski portal Privredne komore USK gdje se mogu informirati o događanjima koje organizira PK USK te o svim značajnijim poslovnim događanjima u Bosni i Hercegovini.

Dogovorena je i razmjena i objavljivanje važnijih, izdvojenih informacija i vijesti putem Gospodarskog lista HGK - ŽK Otočac i Poslovnog informatora, newslettera Privredne komore Unsko-sanskoga kantona, kako bi se privrednicima s jedne i gospodarstvenicima s druge strane omogućila što bolja informiranost o svim značajnim poslovnim događanjima.