Radionica Kako zaraditi od turizma i uloga digitalnih tehnologija u turizmu

Objavljeno: 27. 04. 2017. , Ažurirano: 15. 05. 2017.

Odsjek za turizam Županijske komore Osijek u suradnji s tvrtkama Pointers d. o. o. i Pyrius Informatikom iz Osijeka organizira radionicu Kako zaraditi od turizma i uloga digitalnih tehnologija u turizmu koja će se održati 10. svibnja u 9 sati u Županijskoj komori Osijek.

Radionica je besplatna, a namijenjena je subjektima u sektoru turizma. Cilj je uputiti na važnost educiranoga turističkog i ugostiteljskog djelatnika te koje mogućnosti turističkim subjektima i korisnicima turističkih usluga pruža moderna informatička tehnologija.

U prvom dijelu radionice, u kojem će biti predstavljena Online-akademija, bit će riječi o upravljanju u turizmu i ugostiteljstvu, psihologiji korisnika turističkih i ugostiteljskih usluga, vještini turističkog djelatnika u komunikaciji i javnom nastupu, radu sa zahtjevnim klijentima, odgovaranju na prigovore, zaključenju prodaje i postprodajnim aktivnostima. U drugom dijelu radionice polaznicima će biti objašnjeno kako se upotrebom novih tehnologija, digitalizacijom sadržaja te praćenjem ovih trendova u svijetu može zaraditi u turizmu, osigurati dobru vidljivost te dugoročnu održivost.

Za sudjelovanje na radionici potrebno je prijaviti se online prijavom do 9. svibnja.