Autor: HGK ŽK Osijek

Proglašenje pobjednika XVII. ocjenjivanja kakvoće slavonskog kulena u ŽK Osijek

Objavljeno: 14. 06. 2017. , Ažurirano: 28. 06. 2017.

Svečana dodjela priznanja najuspješnijim proizvođačima kulena na XVII. ocjenjivanju kakvoće slavonskog kulena održat će se 21. lipnja u 10 sati u Županijskoj komori Osijek.

Županijska komora Osijek u suradnji s Prehrambeno-tehnološkim fakultetom iz Osijeka i časopisom Agroglas kao medijskim pokroviteljem organizirala je XVII. ocjenjivanje kakvoće slavonskog kulena u Osijeku na koje su pristigla 53 uzorka kulena. Organoleptičko ocjenjivanje uzoraka kulena održano je 13. lipnja u ŽK Osijek.

Na svečanoj dodjeli priznanja najbolje ocijenjeni kulen bit će proglašen šampionom ocjenjivanja 2017. godine i prigodno nagrađen, a ostali kuleni dobit će zlatnu, srebrnu odnosno brončanu medalju, ovisno o osvojenim bodovima pri ocjenjivanju.