Pozivamo vas na radionicu Google Digitalna garaža u ŽK Osijek

Objavljeno: 04. 10. 2017. , Ažurirano: 04. 10. 2017.

U četvrtak, 19. listopada, u 9 sati u Županijskoj komori Osijek održat će se besplatna interaktivna radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža koji se provodi u partnerskoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Otvorenog učilišta Algebra.

Radionica je namijenjena malim i srednjim poduzetnicima koji žele povećati korištenje digitalnih alata te na taj način iskoristiti puni potencijal interneta u svom poslovanju.

Cilj je radionice digitalnim vještinama osnažiti trenutačnu i buduću radnu snagu te pomoći malim i srednjim tvrtkama da ubrzaju svoj rast te im omogućiti pristup globalnim tržištima.

Predviđeno je trajanje radionice 3 sata, nakon čega slijede konzultacije na primjerima sudionika.

Zbog ograničenog broja mjesta za sudjelovanje na radionici, potrebno se prijaviti do 18. listopada.

Više detalja o radionici i prijava nalazi se na poveznici PRIJAVI SE ZA RADIONICU.

Napominjemo da se radionica održava u više gradova u Hrvatskoj, pa je u prijavnici, u rubrici Mjesto i termin održavanja, potrebno odabrati mjesto gdje se želi sudjelovati na radionici.

Kontakt-osoba u ŽK Osijek je Kornela Miling, telefon: 031/223-860.