Autor: HGK ŽK Osijek

Poziv poduzetnicima na konferenciju o novom Zakonu o javnoj nabavi

Objavljeno: 12. 01. 2017. , Ažurirano: 27. 02. 2017.

Županijska komora Osijek poziva poduzetnike na konferenciju Predstavljanje novog Zakona o javnoj nabavi, koja će se održati u Županijskoj komori Osijek, Europske avenije 13, u četvrtak, 23. veljače u 9 sati i 15 minuta.

Hrvatski je sabor 9. prosinca 2016. godine usvojio novi Zakon o javnoj nabavi, koji je stupio na snagu 1. siječnja ove godine.

Ovim Zakonom primjenjuje se nova pravna stečevina EU u području javne nabave, uvažavajući pritom istaknute probleme u praksi javne nabave i konstruktivne prijedloge rješenja.

Izuzetno je važno da svi gospodarski subjekti u Republici Hrvatskoj dobiju odgovarajuće informacije kako bi imali ravnopravan pristup tržištu javne nabave.

Stoga, potaknuti velikim interesom svih dionika u sustavu poduzetnika i naručitelja, s ciljem unaprjeđivanja njihova rada i poslovanja, Hrvatska gospodarska komora i Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta organiziraju predstavljanje novosti koje donosi novi Zakon o javnoj nabavi, putem besplatnih konferencija koje će se održati u Rijeci, Splitu, Osijeku i Zagrebu.

Za sudjelovanje na konferenciji ne plaća se kotizacija.

Kontakt-osoba za više informacija o događanju u ŽK Osijek jest Snježana Babić (tel.: 031/223-880, e-pošta: sbabic@hgk.hr).

Za sudjelovanje na konferenciji potrebno je popunjenu prijavnicu poslati najkasnije do 6. veljače na sbabic@hgk.hr. Zbog ograničenoga kapaciteta dvorane, iz jedne se tvrtke mogu prijaviti najviše tri osobe.