Autor: HGK ŽK Osijek

Poziv na program izobrazbe u području javne nabave

Objavljeno: 11. 01. 2017. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Županijska komora Osijek poziva zainteresirane osobe na program izobrazbe u području javne nabave, u trajanju od 50 sati, koji će se održati u Županijskoj komori Osijek 25., 26. i 27. siječnja te 1. i 2. veljače.

Pravilnikom o izobrazbi u području javne nabave (NN 02/12 i 125/14) propisano je da s ciljem kvalitetne pripreme i provedbe postupaka javne nabave naručitelji moraju osigurati da najmanje jedan ovlašteni predstavnik naručitelja u pojedinačnom postupku posjeduje važeći certifikat u području javne nabave, kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u tom području.

Certifikati se izdaju na temelju završenoga specijalističkog programa izobrazbe u području javne nabave, koji se sastoji od dvaju dijelova: programa izobrazbe u trajanju od 50 nastavnih sati i pisanog ispita koji se polaže u Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Program izobrazbe organiziramo u suradnji s tvrtkom Lureti j. d. o. o. Petrijevci, ovlaštenim nositeljem programa izobrazbe.

Potvrda o završetku programa izobrazbe, radi prijave ispita Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta, uručit će se svim polaznicima koji, u skladu s Pravilnikom o izobrazbi u području javne nabave, prisustvuju minimalno 75% predavanja.

Pristojba za sudjelovanje iznosi 2.900 kuna, a za članice HGK 2.700 kuna. Na ovu cijenu obračunava se PDV.

Prijave zainteresiranih za program izobrazbe obavljaju se do 23. siječnja, putem priložene prijavnice.

Program izobrazbe neće se održati ako se na nj ne prijavi predviđeni minimalni broj polaznika (sedam osoba).