Luka Burilović i Mohammad Reza Sadegh
Izvor: HGK

Posjet veleposlanika Irana Hrvatskoj gospodarskoj komori

Objavljeno: 21. 06. 2017. , Ažurirano: 21. 06. 2017.

Veleposlanik Islamske Republike Iran u Republici Hrvatskoj Mohammad Reza Sadegh posjetio je Hrvatsku gospodarsku komoru i sastao se s predsjednikom HGK Lukom Burilovićem s kojim je razgovarao o razvoju gospodarskih odnosa Irana i Hrvatske, kao i priprema skorog dolaska iranskoga gospodarskog izaslanstva u Hrvatsku.

Naime, Hrvatsku će posjetiti 27. lipnja iransko poslovno izaslanstvo koje će predvoditi Ali Rabiei, ministar zadruga, rada i socijalnih poslova Islamske Republike Iran. Tom prigodom održat će se Hrvatsko-iranski gospodarski forum u hotelu Westin, kao i individualni razgovori predstavnika hrvatskih i iranskih tvrtki iz područja petrokemijske industrije, poljoprivrede, željezničke industrije, farmacije, metalne industrije, elektroenergetike i brodskog prijevoza.

Veleposlanik Irana i predsjednik HGK zaključili su da je dolazak ovako važnog gospodarskog izaslanstva izvrsna prilika za gospodarstvenike za ostvarivanje kontakta koje u konačnici vodi zaključivanju konkretnih poslovnih aktivnosti.

Luka Burilović, Mohammad Reza Sadegh.JPG

Luka Burilović i Mohammad Reza Sadegh; Izvor: HGK;