Izvor: HGK

HGK poziva izlagače na dvodnevnu akciju Kupujmo hrvatsko u rujnu u Zagrebu

Objavljeno: 14. 07. 2017. , Ažurirano: 21. 09. 2017.

Hrvatska gospodarska komora poziva vas da sudjelovanjem u akciji Kupujmo hrvatsko u Zagrebu uveličate svečanu proslavu 20. rođendana te akcije. Projekt Kupujmo hrvatsko započeo je još 1997. godine kao ideja da se prepoznaju, označe i izdvoje kvalitetni hrvatski proizvodi te im se od tada dodjeljuju znakovi Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko, a do danas je ovaj projekt dobio razmjere sveobuhvatne nacionalne akcije s velikim gospodarskim i društvenim značenjem. Hrvatska gospodarska komora 20 godina nastoji kontinuirano promovirati sve one tvrtke, obrte, zadruge, udruge, obiteljska poljoprivredna gospodarstva te pojedince koji svojim radom, znanjem i kreativnošću pridonose razvoju gospodarstva, čime želimo dati na važnosti odabranim izlagačima čiji se proizvodi i usluge na domaćem tržištu odlikuju vrhunskom kvalitetom kao rezultatom hrvatske tradicije, razvojno-istraživačkog rada, inovacije i invencije.

Ovogodišnja akcija u Zagrebu trajat će dva dana, čime želimo istaknuti birane izlagače. Akciji će se pridružiti i ključni predstavnici djelatnosti trgovine kao potencijalni distributeri te tvrtke iz financijskog sektora i drugi ključni sudionici. Cilj je educirati i osvijestiti širu javnost o važnosti kupovanja hrvatskih proizvoda kao pokretača otvaranja novih radnih mjesta i očuvanja postojećih uz povećanje konkurentnosti hrvatskoga gospodarstva.

U Zagrebu će 21. i 22. rujna 2017. godine od 9 do 19 sati hrvatske tvrtke na Trgu bana Josipa Jelačića i na Europskom trgu imati priliku izlagati svoje proizvode.

Komora će i ove, kao i prethodnih godina, svojim članicama omogućiti besplatno sudjelovanje u akciji Kupujmo hrvatsko, dok je kotizacija u iznosu od 500 kuna predviđena za sve izlagače koji nisu članice HGK (obrti, OPG-ovi, udruge, zadruge i domaće radinosti). Komora će u sklopu ovoga događanja svakom izlagaču osigurati: izlagačko mjesto, priključak za struju, natpisnu plohu, promicanje izlagača prije, za vrijeme i nakon održavanja akcije, oglašavanje putem weba Kupujmo hrvatsko i profila te akcije na Facebooku.

Kako bismo zajedno osnažili domaće gospodarstvo, pozivamo vas da nam se pridružite na Trgu bana Josipa Jelačića i na Europskom trgu te svojim sudjelovanjem pomognete u ostvarenju zajedničkog cilja – promociji i razvoju hrvatskoga gospodarstva. Proslavimo 20. rođendan zajedno!

Informacije o akciji možete dobiti u Komori Zagreb, od Irene Fresl Rendulić, tel.: 01/460-6816 i na e-mail: ifresl@hgk.hr.

Tvrtke se mogu prijaviti obrascem u pratećim dokumentima na ovoj stranici.