Radionica Google Digitalna garaža u ŽK Krapina

Objavljeno: 14. 11. 2017. , Ažurirano: 24. 11. 2017.

Želite li nadograditi svoje digitalne vještine potrebne za proširenje poslovanja, napredovanje u karijeri ili rast samopouzdanja u digitalnom okružju?

Stručnjaci sa svakodnevnom praksom će vam u sklopu Google Digitalne garaže pomoći da uspijete na mreži. Svi mogu imati koristi od toga neovisno o svojim vještinama, ciljevima ili iskustvu.

Digitalna garaža Googleova je inicijativa koja se provodi u partnerskoj suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Otvorenim učilištem Algebra.

Cilj je inicijative omogućiti pristup besplatnoj edukaciji o digitalnim alatima za pokretanje i razvoj online poslovanja. Radionicama želimo digitalnim vještinama osnažiti trenutačnu i buduću radnu snagu zemlje te pomoći malim i srednjim tvrtkama da ubrzaju svoj rast i omogućiti im pristup globalnim tržištima.

Županijska komora Krapina organizira interaktivnu radionicu u sklopu programa Google Digitalna garaža u četvrtak, 23. studenoga, u 9 sati u dvorani Županijske komore Krapina, na adresi Trg Lj. Gaja 5.

Predviđeno je trajanje radionice 3 sata. Sudjelovanje na radionici je besplatno, a broj sudionika ograničen.

Želite li sudjelovati na radionici, prijavite se do 20. studenoga. Ako želite saznati više o ovom programu, posjetite stranicu Google Digitalna garaža.