ŽK Koprivnica poziva poduzetnike na izlaganje na sajmu Viroexpo

Objavljeno: 06. 02. 2017. , Ažurirano: 06. 02. 2017.

Ovogodišnji 22. međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo održat će se od 24. do 26. veljače na novoj (privremenoj) lokaciji u Ulici Matije Gupca 78, unutar prostora Visoke škole za menadžment u turizmu i informatici (bivša vojarna) u Virovitici.

Viroexpo je jedan od najuspješnijih i najposjećenijih sajmova u Hrvatskoj i regiji, a zemlja partner ovogodišnjeg sajma je Republika Češka. Sajam se održava na 4.000 m² uređenog unutarnjeg izlagačkog prostora, dok je vanjski prostor namijenjenog uglavnom za poljoprivrednu mehanizaciju. U okviru Sajma održat će se razna stručna predavanja, tematske radionice za djecu, plesni nastupi, frizersko-modna revija te izbor najuređenijeg izložbenog prostora sajma. Na prošlogodišnjem, 21. sajmu Viroexpo predstavilo se 747 izlagača iz 25 zemalja, dok je sajam posjetilo više od 26.000 posjetitelja.

U organizaciji PORE, Razvojne agencije Podravine i Prigorja, Obrtničke komore Koprivničko-križevačke županije i Županijske komore Koprivnica, na zajedničkom izlagačkom prostoru i ove godine predstavit će se poduzetnici s područja Koprivničko-križevačke županije.

Za sve izlagače s područja Koprivničko-križevačke županije koji će izlagati na zajedničkom izlagačkom prostoru troškove izlaganja sufinanciraju organizatori zajedničkog nastupa.

Pozivamo sve zainteresirane poduzetnike s područja Koprivničko-križevačke županije koji se žele predstaviti na 22. međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo, da se jave zaključno do 7. veljače 2017. godine u PORU Razvojnu agenciju Podravine i Prigorja na tel.048 621 978 ili e-adresu: info@pora.com.hr  ili u ŽK Koprivnica na tel. 048 674 565, odnosno e-adresu hgkkc@hgk.hr.