Izvor: pixabay

ŽK Karlovac poziva na radionicu Povećanje energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije u proizvodnim industrijama

Objavljeno: 31. 10. 2017. , Ažurirano: 23. 11. 2017.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Ministarstvom zaštite okoliša i energetike organizira radionice o uvjetima sudjelovanja na natječaju Povećanje energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije u proizvodnim industrijama, raspisanog u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. – 2020.

Radionica će se u Županijskoj komori Karlovac održati u srijedu, 22. studenoga, u 10 sati.

Besplatna radionica namijenjena je potencijalnim prijaviteljima (proizvodna poduzeća osim prehrambene industrije), zainteresiranim projektantima, savjetnicima za pripremu prijave, mogućim proizvođačima opreme i ostalima koji pronalaze svoj interes u sudjelovanju.

Program radionice nalazi se u pratećim dokumentima, a sudjelovanje se potvrđuje ispunjavanjem online prijave u nastavku teksta, do 21. studenoga.