ŽK Zadar: Radionica „Pokreni digitalnu transformaciju svojeg poslovanja“

Vrijeme održavanja: 18.10.2017.

U srijedu, 18. listopada, u 9 sati u dvorani za sastanke Županijske komore Zadar, Špire Brusine 16, održat će se besplatna interaktivna radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža koji se provodi u partnerskoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Otvorenog učilišta Algebra.

Radionica je namijenjena za male i srednje tvrtke koje žele povećati korištenje digitalnih alata te na taj način iskoristiti puni potencijal interneta u svom poslovanju.

Predviđeno trajanje radionice je 3 sata nakon čega slijede konzultacije na primjerima sudionika (svojevrsni Q&A).

Više detalja o radionici i prijava nalazi se na poveznici PRIJAVI SE ZA RADIONICU

• Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr