Autor: ŽK Zadar

ŽK Zadar: Predstavljanje Online kataloga hrvatskih proizvoda

Objavljeno: 01. 05. 2016. , Ažurirano: 06. 07. 2016.

Hrvatska gospodarska komora, Sektor za industriju i IT i Županijska komora Zadar organiziraju predstavljanje Online kataloga hrvatskih proizvoda koje će se održati 30. svibnja u 11 sati u ŽK Zadar, Špire Brusine 16, dvorana za sastanke (II. kat), Zadar.

Predstavljanje će održati Tajana Kesić Šapić, direktorica Sektora za industriju i IT, koji je osmislio je i kreirao Online katalog  hrvatskih proizvoda.

HGK niz godina aktivno se zalaže da pomogne svojim članicama otkloniti probleme otežanog sudjelovanja u postupcima javne nabave koja se provodi u RH. Uz probleme provedbe postupka javne nabave, uočena je i činjenica da su naručitelji nedovoljno obaviješteni o postojanju kvalitetnih i cijenom konkurentnih domaćih proizvoda.

Katalogom želimo obavijestiti ulagače (naručitelje) i projektante da u Hrvatskoj postoje proizvodi koji kvalitetom i cijenom ne odstupaju od konkurentnih stranih proizvoda te omogućiti lakše povezivanje zainteresiranih strana, ali i proizvođača međusobno. Katalog treba postati alat za povećanje udjela hrvatskih proizvoda u postupcima javne nabave.

Za sudjelovanje na predstavljanju potrebno je prijaviti se online prijavnicom ili prijavnicom u pratećim dokumentima.