Tradicionalni poslovni susret predstavnika Gospodarskih/Privrednih/Trgovačko-industrijskih komora iz zemalja sudionica sajma

Objavljeno: 12. 02. 2018. , Ažurirano: 23. 02. 2018.

Na dan otvorenja sajma Viroexpo 23. veljače u ŽK Virovitica bit će održan tradicionalni poslovni susret predstavnika Gospodarskih/Privrednih/Trgovačko-industrijskih komora iz zemalja sudionica sajma i županijskih komora iz sustava Hrvatske gospodarske komore te predstavnika sajmova zemalja iz susjedstva.

Domaćini susreta bit će predsjednik i direktor ŽK Virovitica Ivan Slamić i Milan Vanđura sa suradnicima.

Na susretu će biti razmijenjena iskustva u komorskom sustavu u zemljama iz susjedstva te razmotrene mogućnosti proširenja dosadašnje suradnje i uspostava novih poslovnih odnosa.