ŽK Virovitica: Prezentacija natječaja Kompetentnost i razvoj MSP

Objavljeno: 30. 08. 2016. , Ažurirano: 14. 09. 2016.

U Županijskoj komori Virovitica u utorak, 20. rujna, pomoćnik direktora Sektora za međunarodne poslove i EU, Odjela za EU Saša Bukovac, održat će prezentaciju natječaja Kompetentnost i razvoj MSP, koji je raspisalo Ministarstvo poduzetništva i obrta.

Cilj je prezentacije upoznati mikro, male i srednje poduzetnike s aktualnim pozivom, kriterijima prihvatljivosti, natječajnom dokumentacijom te procesom prijave i evaluacije.

Poziv je namijenjen poticanju početnih ulaganja poduzetnika, bilo da su ulaganja povezana s osnivanjem nove poslovne jedinice, proširenjem kapaciteta i diversifikacijom proizvodnje, bilo s temeljitom promjenom u sveukupnom proizvodnom procesu postojeće poslovne jedinice.