ŽK Varaždin poziva na radionicu o natječaju Povećanje energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije u proizvodnim industrijama

Objavljeno: 30. 10. 2017. , Ažurirano: 20. 11. 2017.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Ministarstvom zaštite okoliša i energetike organizira besplatne informativne radionice o pozivu za podnošenje ponuda na natječaj Povećanje energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije u proizvodnim industrijama.

Ministarstvo zaštite okoliša i energetike raspisalo je poziv za podnošenje ponuda na natječaj 10. listopada.

Radionica u Varaždinu održat će se 20. studenoga u 10 sati u Županijskoj komori Varaždin, na adresi Petra Preradovića 17 (dvorana, III. kat), a namijenjena je potencijalnim prijaviteljima (proizvodna poduzeća osim prehrambene industrije), zainteresiranim projektantima, savjetnicima za pripremu prijave, mogućim proizvođačima opreme i ostalima koji pronalaze svoj interes u sudjelovanju.

O uvjetima prijave na natječaj govorit će predstavnici Ministarstva zaštite okoliša i energetike, a službeni poziv i program radionice nalaze se u pratećim dokumentima.

Molimo zainteresirane da se za radionicu prijave online prijavnicom u nastavku teksta najkasnije do 17. studenoga. S obzirom na to da je broj mjesta za sudjelovanje ograničen, moguće je da će se prijave zatvoriti ranije ako se broj slobodnih mjesta popuni.

Kontakt-osoba u Županijskoj komori Varaždin je Marina Kezić Mekota, stručni suradnik (tel.: 042/405-412, e-mail – mkezic@hgk.hr).