Treća radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža

Vrijeme održavanja: 14.12.2017.

Nakon veoma uspješna dva ciklusa radionica Pokreni digitalnu transformaciju svojeg poslovanja održanih u svim većim gradovima Hrvatske, zbog velikog interesa održava se još jedan ciklus.

U četvrtak, 14. prosinca, u 9 sati u Županijskoj komori Split održat će se treća besplatna interaktivna radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža koji se provodi u partnerskoj suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Otvorenim učilištem Algebra.

Radionica je namijenjena malim i srednjim tvrtkama koje žele povećati korištenje digitalnih alata te na taj način iskoristiti puni potencijal interneta u svom poslovanju.

Predviđeno je trajanje radionice 3 sata, nakon čega slijede konzultacije na primjerima sudionika (svojevrsni Q&A).

Više detalja o radionici i prijava nalaze se na poveznici PRIJAVI SE ZA RADIONICU.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Denis Sorić, Odsjek za industriju i IT, Odsjek za informacijsku sigurnost i upravljanje kvalitetom, telefon: 021/321-151.

DigitalnaGaraža.jpg