ŽK Split: Predstavljanje natječaja Kompetentnost i razvoj MSP

Objavljeno: 07. 09. 2016. , Ažurirano: 27. 09. 2016.

Županijska komora Split u suradnji sa Sektorom za međunarodne poslove HGK organizira predstavljanje trenutno otvorenog natječaja Kompetentnost i razvoj MSP, koje će se održati u srijedu, 7. rujna, u 11 sati u ŽK Split.

Ovaj natječaj objavljen je kao nastavak prethodno zatvorenih natječaja Izgradnja proizvodnih kapaciteta MSP i ulaganje u opremu te Ulaganje u proizvodnu tehnologiju MSP.

Cilj poziva za dostavu projektnih prijedloga je ojačati konkurentnost MSP-a stvaranjem i proširenjem kapaciteta za razvoj procesa, roba i usluga, održavanjem i povećanjem zaposlenosti, dodane vrijednosti, prodaje na inozemnim tržištima i usvajanjem novih rješenja i tehnologija.

Najniži iznos bespovratnih sredstava koji se može dodijeliti pojedinom projektu iznosi 300 tisuća kuna, dok ukupna državna potpora ne može prijeći prag od 30 milijuna kuna.

Bespovratna sredstva dodjeljivat će se putem trajno otvorenog Poziva na dostavu projektnih prijava s rokom prijave od 1. lipnja do 31. prosinca 2016. godine, odnosno do iskorištenja raspoloživih sredstava u ukupnoj vrijednosti 867.000.000,00 kuna.

Više informacija o natječaju te natječajnoj dokumentaciji može se pronaći putem poveznice

Sudjelovanje je potrebno potvrditi slanjem popunjenog prijavnog obrasca na elektroničku adresu ilucic@hgk.hr ili faks 021 / 346 956, najkasnije do 5. rujna.

Poziv i prijavnica nalaze se u pratećim dokumentima.

Kontakt osoba u ŽK Split jest Ivona Lučić, tel. 021 / 321 141.