Pozivamo vas na predstavljanje Sajma franšiza FEC

Objavljeno: 26. 04. 2017. , Ažurirano: 27. 04. 2017.

U Županijskoj komori Split će u srijedu, 3. svibnja, u 13 sati biti predstavljen treći Sajam franšiza, financijskih i konzultantskih usluga FEC, koji će se ove godine održati 7. i 8. lipnja u Opatiji, u Kristalnoj dvorani hotela Kvarner.

Franšizni način poslovanja jedan je od najsigurnijih oblika poduzetničkog ulaganja uhodanim poslovnim sustavom i na tržištu uspijeva većina primatelja franšize. Financijsko praćenje tih ulaganja relativno je siguran plasman kreditnih sredstava s izglednim povratom u planiranom razdoblju te je bankama i konzultantima interesantno predstaviti se na Sajmu franšiza, financijskih i konzultantskih usluga FEC, a prilika je to i za poslovne razgovore koji će biti organizirani u okviru manifestacije.

Uz sajam FEC u ŽK Split će se predstaviti i dva nositelja franšiza: LG Laundry Lounge i ECO Point.

Prezentacije će trajati 45 minuta, a nakon toga je vrijeme rezervirano za pitanja i neposredne razgovore s franšizerima.

Za sudjelovanje na predstavljanju potrebno je popuniti online prijavnicu u nastavku, do 2. svibnja.

Sajam organizira Županijska komora Rijeka, u suradnji s Primorsko-goranskom županijom, Gradom Opatijom, Hrvatskom obrtničkom komorom - Obrtničkom komorom Primorsko-goranske županije, Turističkom zajednicom Kvarnera i Turističkom zajednicom Grada Opatije.