ŽK Split poziva na okrugli stol Split – homeport za kruzere

Objavljeno: 11. 04. 2017. , Ažurirano: 25. 04. 2017.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Split sa zadovoljstvom poziva na okrugli stol Split – homeport za kruzere, koji će se održati u ponedjeljak, 24. travnja, u 11 sati u ŽK Split, na adresi Obala A. Trumbića 4.

U okviru teme okruglog stola dotakli bismo se sljedećih podtema:

• Želi li se Split profilirati kao homeport za međunarodne kruzere?
  • Pozitivni i negativni trendovi Splita kao homeporta za domaće kruzere
  • Smjer razvoja turističke ponude Splita i Županije u kruzing-turizmu
  • Smjer razvoja infrastrukturne ponude Splita i Županije u okviru kruzing-turizma
  • Ovisnost Splita o prihodima kruzing-turizma

Pozivamo sve predstavnike institucija i djelatnike u turizmu, pomorstvu, prometu, komunalnim djelatnostima, zaštiti okoliša i svim srodnim djelatnostima, da nam se pridruže.

Prijave za sudjelovanje molimo pošaljite na nbusic@hgk.hr (ime tvrtke, ime predstavnika, e-adresa i telefonski broj), najkasnije do 21. travnja.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Nataša Bušić, nbusic@hgk.hr (tel.: 021/321-118).

Službeni poziv na sjednicu s više informacija možete pronaći u pratećim dokumentima.