ŽK Sisak: Poziv na seminar Belgija – Vaše poslovno odredište u srcu Europe

Objavljeno: 27. 04. 2017. , Ažurirano: 19. 05. 2017.

Gospodarski i trgovinski ured Kraljevine Belgije u RH i Županijska komora Sisak organiziraju seminar Belgija – Vaše poslovno odredište u srcu Europe u četvrtak, 18. svibnja, u 9 sati i 30 minuta u ŽK Sisak (velika dvorana), na adresi Kranjčevićeva 16.

Seminaru će prisustvovati Nj.E. Veleposlanik Kraljevine Belgije u Republici Hrvatskoj, Philippe Benoit te voditelj Gospodarskog i trgovinskog ureda Kraljevine Belgije u RH, Antonio Garcia.

Tvrtke iz Sisačko-moslavačke županije, IPS Konzalting d.o.o., Silac Optics d.o.o., Hidraulika Kutina d.o.o. i MMM Vukelić d.o.o., govorit će o svojim dosadašnjim iskustvima u poslovanju s Belgijom.

O plasiranju proizvoda ili usluga na tržište EU uz pomoć Hrvatske gospodarske komore i Europske poduzetničke mreže govorit će Jelena Ravlić, stručna suradnica Sektora za međunarodne poslove i EU.

Cilj je seminara malim i srednjim tvrtkama iz Sisačko-moslavačke županije približiti mogućnosti poslovanja s belgijskim partnerima.

Poziv i program seminara nalaze se u pratećim dokumentima. Za više informacija i prijavama za seminar možete se obratiti u ŽK Sisak, Aneti Radoš (telefon: 044/510-028, elektronička adresa: arados@hgk.hr).