ŽK Sisak: Poziv na predavanje Kako i koje rizike procijeniti prije donošenja odluke

HGK
Sudionici završne konferencije projekta
Vrijeme održavanja: 17.10.2017.

Udruga slijepih Sisačko-moslovačke županije Sisak i Županijska komora Sisak organiziraju predavanje Kako i koje rizike procijeniti prije donošenja odluke, u utorak, 17. listopada u 14 sati u Županijskoj komori Sisak, na adresi Kranjčevićeva 16.

Predavačica je direktorica Ureda za usklađenost u Hrvatskoj poštanskoj banci Lucia Ana Tomić.

Na predavanju će biti riječi o tome kako procijeniti rizike pokretanja sudskog postupka ili mirenja, koliko mirenjem zapravo štedimo troškova, koji rizici su mjerljivi, a koji ne te da li procjenjujemo rizike ako mislimo da ćemo ih izbjeći mirenjem.

Prijaviti se možete telefonom 044/547-511 ili na elektroničku adresu: udruga-slijepih-sisak@sk.t-com.hr.

• Brankica Grd direktorica ŽK Sisak Tel: +385 44 521 038 Email: bgrd@hgk.hr