Draženka Draženović-Kostelac, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku
Izvor: HGK

ŽK Sisak: Poziv na HBOR-ov Info-dan

Objavljeno: 01. 12. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Županijska komora Sisak, u suradnji s Hrvatskom bankom za obnovu i razvitak, organizira HBOR-ov Info dan u utorak, 20. prosinca, u 10 sati u ŽK Sisak.

Tom će se prigodom održati individualni poslovni razgovori s poduzetnicima, sadašnjim i potencijalnim korisnicima HBOR-ovih kreditnih sredstava. HBOR-ove uvjete financiranja predstavit će Draženka Draženović Kostelac, voditeljica HBOR-ova Područnog ureda za Liku.

S ciljem upoznavanja poduzetnika s područja Sisačko-moslavačke županije s HBOR-ovim povoljnim uvjetima financiranja, HBOR-ovi info-dani održavaju se jednom mjesečno, već četvrtu godinu, u sisačkoj Komori (svakog drugog utorka u mjesecu).

Za dodatne informacije obratite se u ŽK Sisak, Dragoslavu Krnjaiću (telefon 044/524-117 ili elektronička adresa dkrnjaic@hgk.hr).