Javno otvaranje voznih redova u ŽK Sisak
Izvor: HGK

U ŽK Sisak otvoreni vozni redovi za županijske linije za 2016. / 2017.

Objavljeno: 02. 12. 2016. , Ažurirano: 09. 12. 2016.

U Županijskoj komori Sisak u četvrtak, 08. prosinca održano je javno otvaranje voznih redova pristiglih na usklađivanje u linijskom prijevozu putnika za županijske linije na području Sisačko-moslavačke županije za 2016. / 2017. godinu.

U ŽK Sisak pristigla su dva zahtjeva za usklađivanje voznih redova, s ukupno 29 voznih redova, od kojih je 28 novih i 1 izmijenjeni. Uz vozne redove prijevoznici su predali i svu potrebnu dokumentaciju sukladno odredbama Pravilnika o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika putnika (Narodne novine, broj 114/2015).

Županijska komora Sisak će sve vozne redove koji su predloženi za usklađivanje objaviti na svojoj web stranici najkasnije do 31. prosinca ove godine, a iste, uvezene u knjige, će dostaviti svim zainteresiranim prijevoznicima.

Otvaranju su prisustvovali članovi Radnog odbora te predstavnici stručnih službi Županijske komore Sisak.