ŽK Rijeka: Pokrovitelj Poduzetničkog dana Općine Viškovo

Objavljeno: 20. 09. 2016. , Ažurirano: 26. 09. 2016.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Rijeka jedan je od pokrovitelja Poduzetničkog dana koji organizira Općina Viškovo u četvrtak, 22. rujna.

Županijska komora Rijeka jedan je od pokrovitelja Poduzetničkog dana koji organizira Općina Viškovo u četvrtak, 22. rujna, od 10 do 16 sati u centru Viškova.

Na brojnim zanimljivim i korisnim predavanjima te u sklopu raznih aktivnosti za poduzetnike i ostale posjetitelje, poseban će se naglasak staviti na nove marketinške mogućnosti i kreativne koncepte kao alate za unaprjeđenje poslovanja i pozicioniranja poduzetnika na tržištu. Bit će govora o vizualnom brandiranju i storytellingu, a posjetitelji će imati priliku čuti najnovije informacije o tehnologiji virtualne stvarnosti te isprobati različite tipove VR naočala.

Jedan od četiri bloka predavanja odnositi će se i na važnost razvijanja znatiželje i kreativnosti od najranije dobi te na njegovanje kreativnosti koja je najsigurniji put k uspjehu. Kao govornike i sudionike Poduzetničkog dana ugostiti ćemo ABC Akcelerator iz Ljubljane, Udrugu Mrak-Mrežu za razvoj i kreativnost, tvrtku Uljanik Tessu Elektronika s inovativnim električnim biciklima te doktoricu Ankicu Đukić s Fakulteta strojarstva i brodogradnje iz Zagreba, koja će predstaviti prototip vozila budućnosti, bicikl na vodik. Uz to, predstavnici Udruge Crane upoznat će nas s konceptom i djelovanjem poslovnih anđela.