Predavanje o uvjetima poslovanja u Austriji

Vrijeme održavanja: 01.06.2017.   /   Rok prijave: 29.05.2017.

Predavanje Kako poslovati u Austriji - Pružanje usluga i upućivanje radnika na privremeni rad u Austriju održat će se u četvrtak, 1. lipnja, u 11 sati u ŽK Pula.

Predavanje će održati Ivana Deutsch iz odvjetničkog ureda Grilc-Vouk-Škof iz Klagenfurta, a na predavanju će biti riječi o mogućnostima za uspješno upućivanje radnika na privremeni rad u Austriju unatoč prijelaznim odredbama za državljane RH koje su trenutno na snazi, kao i općim preporukama za uspješno poslovanje u Austriji s obzirom na punopravno članstvo RH u EU.

Interes za sudjelovanje potvrđuje se ispunjavanjem obrasca prijave.

Predavanje organiziraju Županijska komora Pula, Obrtnička komora Istarske županije i Hrvatsko-austrijska trgovinska komora.

• Koraljka Vitasović Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 135 Email: kvitasovic@hgk.hr