Izvor: www.pixabay.com

ŽK Pula: Predavanje o kontroli troškova u osiguranju

Objavljeno: 30. 09. 2016. , Ažurirano: 05. 10. 2016.

Polaznici će saznati kako utvrditi potrebe za osiguranjem, ugovoriti kvalitetna osiguranja, smanjiti troškove osiguranja te poboljšati naplatu štete iz osiguranja.

Predavanje koje organiziraju Vitas Investa d. o. o. Pula – društvo za posredovanje u osiguranju i reosiguranju, Obrtnička komora Istarske županije i Županijska komora Pula, održava se u sklopu stručnog programa 19. Obrtničkog sajma Istre, u četvrtak, 6. listopada u 18 sati u ŽK Pula.  Predavačice su ovlašteni posrednici u osiguranju Jasmina Blarežina i Mirela Čaušević, a polaznici će saznati kako utvrditi potrebe za osiguranjem, ugovoriti kvalitetna osiguranja, smanjiti troškove osiguranja te poboljšati naplatu štete iz osiguranja.

Predavanje obuhvaća sljedeće teme:

• Analiza postojećeg stanja/ugovora o osiguranju
  • Snimanje i procjena rizika
  • Utvrđivanje potreba za osiguranjem
  • Izrada uvjeta osiguranja
  • Analiza pristiglih ponuda s preporukom za odabir najpovoljnijeg osiguravatelja
  • Zaključivanje polica osiguranja (ugovora o osiguranju)
  • Pomoć pri realizaciji ugovora o osiguranju (pri rješavanju šteta)

Interes za sudjelovanje potvrđuje se dostavljanjem kontakt-podataka na e-adresu kvitasovic@hgk.hr.