Održana radionica za gospodarstvenike o donošenju odluka

Objavljeno: 26. 04. 2017. , Ažurirano: 27. 04. 2017.

U Županijskoj komori Pula 26. travnja održana je radionica posvećena donošenju odluka iz ciklusa edukacije o poduzetničkom učenju Psihologija za gospodarstvenike.

Radionica je upoznala polaznike s procesom donošenja odluka, glavnim preprekama koje se pritom javljaju te s tehnikama njihova rješavanja. Okupljene gospodarstvenike uvodno je pozdravila predsjednica HGK – ŽK Pula Jasna Jaklin Majetić.

"Upoznala sam polaznike s poteškoćama i zamkama na putu donošenja odluka, a ta im znanja mogu pomoći da donose kvalitetnije odluke. Gospodarstvenici svakako mogu koristiti i primijeniti praktična znanja psihologije jer se rad s ljudima zasniva na poznavanju psihe čovjeka. Znanja psihologije tako se mogu primijeniti na marketing vlastitih proizvoda, na proces zapošljavanja djelatnika, pri procjeni ulaska na novo tržište i slično", istaknula je Vanja Prvulović, predavačica i članica Društva psihologa Istre, koje je uz HGK – Županijsku komoru Pula organizator ciklusa edukacija.