ŽK Pula: Održan istarski festival vjenčanja Sposa News

Objavljeno: 30. 01. 2017. , Ažurirano: 31. 01. 2017.

Tvrtka Tijara model&event management organizirala je istarski festival vjenčanja Sposa News 28. i 29. siječnja u Puli. Festival su otvorile predsjednica ŽK Pula Jasna Jaklin Majetić i organizatorica festivala i vlasnica tvrtke Tijara model&event managementa Marijana Dabo Percan.

Uz modnu reviju, jedan od središnjih događaja festivala bio je okrugli stol o Istri kao destinaciji za vjenčanja. Kako je istaknula Jasna Jaklin Majetić, HGK - Županijska komora Pula prepoznala je kvalitetu istarskog festivala koji podupire svake godine, a poseban naglasak Komora stavlja na povezivanje festivala s inozemnim partnerima. U skladu s time, ŽK Pula se s poduzetnicima čija je djelatnost povezana s vjenčanjima predstavila i na zagrebačkom festivalu vjenčanja, a također, na turističkom sajmu u Dublinu promovirala je Istru kao destinaciju za vjenčanja u suradnji s Turističkom zajednicom.

Kako je istaknula Marijana Dabo Percan, na inicijativu ŽK Pula, festival se povezao i s Jadranskim sajmom u Budvi na kojem se festival namjerava predstaviti. Uz to, na ovogodišnjem izdanju Sposa Newsa, sudjelovala je i Strukovna grupa putničkih agencija pri HGK - Županijskoj komori Pula čije su aktivnosti, između ostalog, usmjerene i na promicanje Istre kao atraktivne destinacije za vjenčanja.