Izvor: HGK

ŽK Pula: Istarske tvrtke na 49. Sajmu turizma u Novom Sadu

Objavljeno: 29. 09. 2016. , Ažurirano: 30. 09. 2016.

Uz nastup na sajmu, istarske tvrtke prijavile su se na ocjenjivanje turističkih kapaciteta i usluga čime su ušle u konkurenciju za posebna priznanja ovogodišnjeg sajma.

Na ovogodišnjem, 49. Sajmu turizma koji će se od 29. rujna do 1. listopada (od četvrtka do subote), održavati u Novom Sadu, predstavit će se istarske tvrtke Adrion Aparthotel d. o. o., Sunčana staza d. o .o. – Hotel Pula, Pronat d. o. o., Lang International d. o. o., Velesajam d. o. o., Mara d. o. o., Villa Vulin d. o. o. te društvo Trka na prstenac.

Podsjetimo: Županijska komora Pula s novosadskim sajmom ima potpisan Sporazum o suradnji te se stoga nastup na sajmu za članice organizira prema izrazito povoljnim uvjetima. Sam nastup medijski je popraćen te pruža mogućnosti kvalitetne promocije na tom tržištu, a organizirala ga je Županijska komora Pula uz potporu Upravnog odjela za turizam Istarske županije.

Također, istarske tvrtke prijavile su se za ocjenjivanje njihovih turističkih kapaciteta i usluga, čime su ušle u konkurenciju za posebna priznanja ovogodišnjeg sajma.

S obzirom na to da se u istom terminu u Novom Sadu održavaju i sedmi međunarodni Sajam konjarstva, Sajam lova, ribolova i sporta, Sajam Eko svijet, Sajam šumarstva te Sajam hortikulture, istarski izlagači očekuju mnoštvo novih poslovnih razgovora i kontakata.