Draženka Draženović Kostelac, voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku
Izvor: ŽK Otočac

ŽK Otočac: Radionica Sedam koraka do kredita

Objavljeno: 06. 03. 2017. , Ažurirano: 23. 03. 2017.

HBOR-ov Područni ured za Liku, u suradnji sa HGK – Županijskom komorom Otočac, organizira radionicu Sedam koraka do kredita, koju će voditi Draženka Draženović Kostelac, voditeljica Područnog ureda.

Cilj je steći potrebna znanja i vještine za natjecanje, pregovaranje i korištenje kredita, ali i lakše razumjeti procesa traženja i odobrenja kredita kao izvora financiranja rasta i razvoja poslovanja novih i postojećih poduzetnika i obrtnika. Radionica je namijenjena novoosnovanim tvrtkama, mikropoduzetnicima i početnicima, posebice onima koji kreću samostalno poslovati radi samozapošljavanja, obrtnicima, postojećim tvrtkama i obrtnicima koji planiraju zatražiti kredit kod HBOR-a te ostalim zainteresiranima za kreditno poslovanje.

Radionica će se održati u utorak, 21. ožujka, u 10 sati u HGK - Županijskoj komori Otočac  (Ulica Kralja Zvonimira 16, Otočac).

Sudjelovanje je besplatno, a svi zainteresirani poduzetnici ili oni koji to planiraju postati, mogu se prijaviti na radionicu najkasnije do 20. ožujka na e-adresu ibanic@hgk.hr.