ŽK Koprivnica primila Zahvalnicu Obrtničke komore Koprivnica

Na svečanom je obilježavanju 20 godina djelovanja HOK Obrtničke komore Koprivnica 12. veljače Županijskoj komori Koprivnica dodijeljena Zahvalnica za doprinos razvoju obrtništva na području Koprivničko-križevačke županije.

Zahvalnice županijske Obrtničke komore za doprinos razvitku i promociji Komore osim ŽK koprivnica dobili su: Koprivničko-križevačka županija, PORA – Razvojna agencija Podravine i Prigorja, Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Križevci, Hrvatska obrtnička komora, Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta, Anton Kovačić i Zvonko Pecikozić.

Godišnja priznanja Hrvatske obrtničke komore primili su: Elez Ferati, Željko Panić, Tatjana Balog, Zoran Pehnec, Muzej grada Koprivnice, Božidar Treščec i Sanja Pernjak.

Povelje Hrvatske obrtničke komore za izniman doprinos dobili su: Marija Posavec, Radnik d. d., Jasna Preradović, Strukovna škola Đurđevac, Vlasta Puklavec i Obrtnička komora naše županije.

• Krunoslav Vitelj Direktor Tel: +385 48 674 560 Email: kvitelj@hgk.hr