Izvor: Shutterstock

ŽK Koprivnica poziva poduzetnike na radionicu o E-impulsu

Objavljeno: 21. 08. 2016. , Ažurirano: 02. 09. 2016.

Da biste saznali kako do sredstva iz E-impulsa, dođite i informirajte se na radionici u ŽK Koprivnica.

Radionica Kako dobiti bespovratnu potporu iz otvorenog natječaja E-impuls održat će se u srijedu, 31. kolovoza, u 10 sati u ŽK Koprivnica.

Cilj ove radionice jest upoznati poduzetnike i obrtnike s uvjetima i mogućnostima koje im nudi ovaj natječaj za mikro i male tvrtke. Za natječaj je osigurano ukupno 250 milijuna kuna bespovratnih sredstava samo za 2016. godinu.

Radionicu će voditi voditeljica Odjela za poduzetništvo, ulaganja i ruralni razvoj u PORI – Razvojnoj agenciji Podravine i prigorja, Marina Šandor Krznarić.

Zbog ograničenog broja mjesta, mole se zainteresirani poduzetnici da svoj dolazak potvrde na sljedeće brojeve telefona ili e-adrese:

• u Županijskoj komori Koprivnica – 048/674-560 ili hgkkc@hgk.hr
  • u Obrtničkoj komori Koprivničko-križevačke županije – 048/623-408 ilikoprivnica@hok.hr
  • u PORI Razvojnoj agenciji Podravine i Prigorja – 048/621-978 ili info@pora.com.hr.