Darko Horvat
Izvor: HGK

ŽK Karlovac: Susret poduzetnika Karlovačke županije s ministrom Darkom Horvatom

Objavljeno: 18. 07. 2016. , Ažurirano: 08. 09. 2016.

Ministar poduzetništva i obrta Darko Horvat sa suradnicima posjetit će Županijsku komoru Karlovac u četvrtak 21. srpnja u 13 sati.

Ministar Horvat će na susretu s poduzetnicima Karlovačke županije predstaviti mjere i programe poticanja poduzetništva Ministarstva poduzetništva i obrta pod nazivom „MINPO je tu za vas”.

U uvodnom dijelu susreta predsjednik HGK- Županijske komore Karlovac, dr. sc. Zlatko Kuzman, dat će kraći osvrt na stanje u gospodarstvu Karlovačke županije, dok će kroz izlaganje predsjednika HOK Obrtničke komore Karlovačke županije, Darka Stankovića ministar dobiti i uvid u stanje u obrtništvu.

Na skupu će uz dužnosnike i članove Gospodarskog vijeća biti i direktori većih tvrtki i vodeći obrtnici u Karlovačkoj županiji.