Održan poslovni sastanak s češkom tvrtkom Strojimport u Čakovcu

HGK
Sudionici poslovnog sastanka s tvrtkom Strojimport
Vrijeme održavanja: 16.11.2016.   /   Rok prijave: 16.11.2016.

U srijedu, 16. studenoga, predstavnici češke tvrtke Strojimport iz Praga posjetili su ŽK Čakovec i razgovarali s predstavnicima Komore i međimurskoga gospodarstva, o unapređenju poslovne suradnje. Tijekom razgovora predstavili su djelatnosti svoje tvrtke i proizvodne programe čeških i slovačkih proizvođača strojeva za obradu metala.

Češko su izaslanstvo činili Milan Pohanka, regionalni direktor prodaje, Pavel Čejka, voditelj izvoza, i Slobodan Nanković, regionalni zastupnik. Uz predstavnike Komore, na sastanku su bili gospodarstvenici Stjepan Pongrac, direktor tvrtke Primabiro d. o. o. iz Čakovca, te Dragan Horvat, direktor tvrtki Horvat-limarija d. o. o. i Hor-na lim d. o. o. iz Ivanovca.

Češki su gospodarstvenici nakon posjeta Komori obišli proizvodne pogone tvrtki Centrometal d. d. Macinec, Metal-dekor d. o. o. Ivanovec i Midi d. o. o. Ivanovec, gdje su s direktorima tih tvrtki vodili razgovore o uspostavi međusobnih poslovnih odnosa.

• Silverije Petriš Viši stručni suradnik Tel: +385 40 630 052 Email: spetris@hgk.hr