Izvor: Pixabay

ŽK Čakovec: Edukacija o radnom vremenu profesionalnih vozača i novoj generaciji tahografa

Objavljeno: 13. 04. 2017. , Ažurirano: 19. 05. 2017.

Županijska komora Čakovec, u suradnji sa Sektorom za promet Hrvatske gospodarske komore, u srijedu, 17. svibnja, s početkom u 11 sati u Čakovcu organizira besplatno predavanje tvrtke Tahograf d. o. o., Radno vrijeme profesionalnih vozača i nove generacije tahografa.

Poslodavci i vozači se tijekom profesionalnog rada susreću s mnogim pitanjima o obvezama poslodavaca, odgovornosti za rad vozača i njihovom pridržavanju propisa, vođenju evidencije rada i odmora vozača te o ispravnom korištenju tahografa i tahografskih listića. S obzirom na izmjene zakonske regulative na tom području, želimo vas upoznati s novostima te pružiti pravovremene i točne informacije koje će pridonijeti konkurentnosti vašeg poslovanja na sve zahtjevnijem tržištu.

Sve zainteresirane molimo da se prijave prijavnicom u nastavku ovog teskta najkasnije do petka, 12. svibnja.