Želite li sudjelovati na susretu REV3 DAYS u Francuskoj?

Vrijeme održavanja: 09.02.2017. - 10.02.2017.

Francusko-hrvatska trgovinska i industrijska komora, u suradnji s Trgovinskom i industrijskom komorom francuske regije Hauts de France, organizira sudjelovanje na susretu REV3 DAYS International Business Meetings, koji se održava 9. i 10. veljače 2017. u Lilleu, na sjeveru Francuske.

Riječ je o međunarodnom događanju koje nudi mogućnost unaprjeđenja poslovanja, otkrivanja novih tehnologija, traženja mogućnosti ulaganja i sklapanja partnerstava u prijelazu prema energetski učinkovitom poslovanju i digitalnom gospodarstvu, na regionalnoj razini.

U okviru događanja organizirana su dva dana predavanja i poslovnih sastanaka za:

- male, srednje i velike tvrtke,

- institucije i privatne kupce,

- istraživačke centre i laboratorije te

- ulagače.

Nove poslovne mogućnosti nude se u području:

- kružnoga gospodarstva,

- energije,

- pametnih gradova i

- trodimenzionalnog ispisa.

Prednosti za sudionike:

- pronađite suradnike s kojima ćete stvoriti osnove za proboj na nova tržišta

- internacionalizirajte poslovanje kako biste promicali svoje proizvode, znanje i tehnologije s primjenom u prijelazu na energetski učinkovito poslovanje i digitalno gospodarstvo

- pronađite ideje, ekspertizu ili tehnologiju kako biste riješili probleme i potakli inovacije,

- otkrijte nove poslovne mogućnosti / inovacije i mogućnosti Europskih projekata

U dokumentima u privitku i na internetskim stranicama REV3 DAYSA pronaći ćete nešto više informacija o događanju, gdje je dostupan popis sudionika i partnera www.rev3days.com.

Za više informacija o samom događanju obratite se izravno Francusko-hrvatskoj trgovinskoj i industrijskoj komori na sljedeću adresu:

Francusko-hrvatska trgovinska i industrijska komora

c/o Veleposlanstvo Francuske, Hebrangova 2, 10 000 Zagreb

Marko Klenović, tajnik

+385 1 48 93 686 / +385 91 254 74 52

e-mail: kontakt@fhpk.hr

internetska stranica: www.fhpk.hr

Tvrtkama koje nisu članovi Francusko-hrvatske trgovinske i industrijske komore nudi se paket u koji je sve uključeno, po cijeni od 1.650 eura, a uključuje:

- kotizaciju za dva dana događanja,

- registraciju za B2B sastanke i vidljivost u katalogu,

- pristup online katalogu,

- personalizirani program poslovnih sastanaka – do deset sastanaka u dva dana,

- prevođenje na engleski jezik tijekom sastanaka, po potrebi,

- pristup radionicama i predavanjima,

- stanke za kavu, ručkove i večere tijekom cijelog boravka u Francuskoj,

- zrakoplovnu kartu Zagreb-Pariz-Zagreb, 8.-11. veljače 2017. (dvosatni izravni let),

- kartu za vlak Pariz-Lille-Pariz, 8.-11. veljače 2017. (sat vožnje od pariške Zračne luke Charles de Gaulle),

- tri noćenja u hotelu Novotel 4* Lille, 8.-11. veljače 2017.,

- praćenje tijekom puta i

- mogućnost posjeta lokalnim tvrtkama ili klasterima, 8. veljače popodne.

• Andrea Petrić viša stručna suradnica, Pododjel za europska tržišta Tel: +385 1 456 1784 Email: apetric@hgk.hr