Virovitičko-podravski gospodarstvenici na 19. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije

Vrijeme održavanja: 11.11.2016. - 13.11.2016.
Na 19. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije u Križevcima od 11. do 13. studenoga, u organizaciji Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije i suorganizaciji Županijske komore Virovitica, predstavit će se sedam izlagača s područja Virovitičko-podravske županije.

Na 19. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije u Križevcima od 11. do 13. studenoga, u organizaciji Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije i suorganizaciji Županijske komore Virovitica, predstavit će se sedam izlagača s područja Virovitičko-podravske županije: Agroservis proizvodnja Virovitica, Asel Slatina, Brana Virovitica, D-H Plastenici Pitomača, Dubra Suhopolje, Maloča candles Virovitica i Meta-plast Pitomača.

Sajam će, uz izlagače, s područja Virovitičko-podravske županije posjetiti predstavnici Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije i Županijske komore Virovitica.

• Ivona Odalj Stručni suradnik Tel: +385 33 618 046 Email: iodalj@hgk.hr