Virovitičko-podravski gospodarstvenici na 19. Obrtničkom i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije

Objavljeno: 08. 11. 2016. , Ažurirano: 16. 11. 2016.

Na sajmu se predstavilo sedam izlagača s područja Virovitičko-podravske županije.

Na 19. Obrtničkomu i gospodarskom sajmu Koprivničko-križevačke županije u Križevcima, od 11. do 13. studenoga, predstavilo se i sedam izlagača iz Virovitičko-podravske županije: Agroservis proizvodnja Virovitica, Asel Slatina, Brana Virovitica, D-H Plastenici Pitomača, Dubra Suhopolje, Maloča candles Virovitica i Meta-plast Pitomača.

IMG_09801234S.jpg

Uz brojne posjetitelje, izložbeni prostor izlagača s područja Virovitičko-podravske županije posjetili su: zamjenik ministra poljoprivrede RH Tugomir Majdak (koji je ujedno i otvorio sajam),  Darko Koren, župan Koprivničko-križevačke županije i Marin Pucar, član upravnog odbora HGK.

Svečanosti otvorenja prisustvovali su i predstavnici Obrtničke komore Virovitičko-podravske županije i ŽK Virovitica.