Veliki komunalni projekti predstavljeni u ŽK Karlovac

Objavljeno: 16. 03. 2017. , Ažurirano: 16. 03. 2017.

U HGK -  Županijskoj komori Karlovac, na inicijativu gradonačelnika Grada Karlovca Damira Jelića i predsjednika Komore Zlatka Kuzmana sastali su se danas predstavnici vodećih tvrtki iz područja niskogradnje i energetske opreme Karlovačke županije.

Na sastanku su predstavljeni Katalog hrvatskih proizvoda u kontekstu novog Zakona o javnoj nabavi, Strateški plan tvrtke Vodovod i kanalizacija iz Karlovca za razdoblje 2016. – 2020. koji je vrlo detaljno, s rokovima i izvorima financiranja, prezentirao direktor tvrtke Ivan Mrzljak te Projekt obrane od poplave o kojem je govorio gradonačelnik Jelić.

Ukupna vrijednost svih prezentiranih projekata jest oko 1,5 milijardi kuna.

U raspravi svih sudionika nazočni poduzetnici iskazali su veliki interes za sudjelovanje u ostvarenju navedenih projekata te su uputili na niz problema koji su se dosad javljali kod javnih nabavki. Vrlo pozitivnim su ocijenili ideju sastanka, inicijative i prezentacije planiranih infrastrukturnih projekata.